Pomoc w pilnej operacji

Zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc finansową w celu przeprowadzenia u mnie skomplikowanej operacji.

W wieku 23 lat uległem bardzo poważnemu wypadkowi. Obecnie mam 48 lat. W wyniku tego wypadku został złamany kręgosłup na odcinku piersiowym th 10 z uszkodzeniem rdzenia kręgowego (paraliż kończyn dolnych, brak czucia od pasa w dół). Resztę życia spędzę poruszając się za pomocą wózka inwalidzkiego.

Proszę o pomoc w operacji:

 Koniecznie muszę przejść operację kręgosłupa szyjnego dlatego, że z bólu już nie mogę wytrzymać. Mam bóle głowy, kończyn górnych, barków, drętwienia,…

W pełni endoskopowe operacje kręgosłupa to dużo mniejszy ból okołooperacyjny, krótki czas rekonwalescencji, zwiększone bezpieczeństwo operacji.

Nie chcę się poddawać  Nie chcę się poddawać Nie chcę się poddawać Nie chmam, dla kogo żyć, mam małego synka, który w marcu skończy dopiero 6 lat., chciałbym jeszcze nacieszyć się jego dorastaniem.

Proszę, więc Państwa serdecznie o udzielenie wsparcia finansowego choćby najmniejszego, które pozwoli zebrać potrzebną sumę i pokryć koszty operacji, gdyż 20 tyś. zł, + jakieś inne koszty związane z dalszym leczeniem. Taka kwota jest dla mnie nie osiągalna.

Darowizny można dokonywać na moje subkonto utworzone w fundacji Dzieciom.

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

  1. Łomiańska 5 , 01-685 Warszawa

nowy nr. konta bankowego

Alior Bank SA  42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

koniecznie z dopiskiem na przelewie:

7278 Gawrysiak Piotr  (darowizna na pomoc i ochronę zdrowia)

Lub przez facebook